LOTUS'UN YENI ELEKTRIKLI SEDANı CASUSLARDAN KAçAMADı!

Eletre izleri taşıyor.

Lotus, yakında çıkacak olan elektrikli sedanı üzerinde yaptığı yoğun mesaisine devam ediyor. Aşağıdaki casus fotoğraflarından inceleyebileceğiniz bu canavar, sahip olduğu agresif yapısıyla dikkat çekiyor. Casuslarımızın aktardıklarına göre sözünü ettiğimiz otomobil virajları bu kadar sert ve hızlı bir şekilde geçmeye çalışmış.

Fotoğraflardan da görebileceğimiz üzere dumanlı lastik kendisinin sınırları ne kadar zorladığını gösteriyor. Belirtmek isteriz ki elektrikli sedan, dört tekerlekten çekiş sistemini benimseyerek karşımıza çıkacak. Ufak bir dipnot: Masadaki bilgiler, aracın Eletre R ile aynı 913 bg üreten kuruluma sahip olarak gelme ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

Lotus'un yeni elektrikli sedanının Eletre ile paylaştığı tek özellik yalnızca aktarma organları ile sınırlı kalmayacak. Daha önceki casus fotoğraflarında da gördüğümüz üzere, SUV'den alınan tasarım ilhamlarını burada incelediğimiz otomobilde görebiliyoruz. Casuslarımızın aktardıklarına göre iç mekanda göreceklerimiz konusunda da Eletre'yi baz alabiliriz. Hatırlatmak isteriz ki aracın iç mekanında doğrudan sürücünün önünde ince bir dijital ekranı yer alıyordu. Ayrıyeten yatay şekle sahip büyük bir orta dokunmatik ekranla pekiştiriliyordu bu dijital ekran.

Bunu da oku

Haberimizin sonlarına doğru gelirken, fotoğraflarını incelediğimiz aracın Lotus Type 133 olarak adlandırılacağını düşünmediğimizi belirtmek isteriz. Bu aşamada kulislerde konuşulanlar, Envya ve Etude isimlerinin sürekli gündemde olduğunu belirtiyor. Lotus'un yeni bebeğinin yıl sonuna kadar resmi olarak tanıtılmasını bekliyoruz.

Source: SH Proshots

2023-05-25T11:47:21Z dg43tfdfdgfd