MAKYAJLı AUDI Q7'NIN RESMI OLMAYAN RENDER GöRSELLERINI INCELIYORUZ

Araç, ikinci makyaj operasyonunu geçirecek.

Alman otomobil üreticisi Audi, makyajlı Q7 için çalışmalarına başladı. Bu kapsamda araç geçtiğimiz günlerde test edildiği sırada görüntülendi. Bunun üzerine Kolesa'daki arkadaşlarımız araca dair resmi olmayan render görselleri hazırladı. 2019 yılında makyaj operasyonu geçiren aracın ikinci makyaj operasyonuna gelin yakından bakalım.

Genel hatlarıyla araca baktığımızda şu anda satışta olan Audi Q7'den çok da farklı olmadığını görüyoruz. Izgarada ve havalandırma girişlerinde çeşitli tasarım değişiklikleri bizleri karşılıyor. Buna ek olarak hem ön far grubunun hem de stopların grafiklerinde çeşitli değişikler yapıldığını görüyoruz.

Teknik tarafa gelirsek bizleri pazara göre değişen birçok farklı güç ünitesinin karşılamasını bekliyoruz. Bunlara ek olarak daha fazla elektriklendirilmiş ünitenin ve daha fazla menzil sunabilen plug-in-hybrid (şarj edilebilir hibrit) ünitenin karşımıza çıkması bekleniyor.

Her ne kadar araç ikinci makyaj operasyonunu geçirse de bu son nesil içten yanmalı Audi Q7 olacak. Araç 2026'nın ortasına kadar benzinli, dizel ve çeşitli elektriklendirilmiş güç üniteleriyle satılacak ve ardından tamamen elektrikli olarak bizlerin karşısına çıkacak. Zira şu anda Alman üretici birçok modelini teker teker elektrikli araçlara dönüştürüyor. 2033 yılına kadar da şirketin içten yanmalı modelleri tamamen kaldırma planı bulunuyor.

Bunu da oku

Source: Kolesa

2023-02-07T11:18:46Z dg43tfdfdgfd